Lattafa Pride La African Drummer

 • Lattafa Pride La African Drummer

  Lytis
  Unisex
  Talpa (ml)
  100
 • „Lattafa Pride La African Drummer“ yra unisex aromatas, kuriame užfiksuota gyvybinga Afrikos esmė nenugalima uoslės simfonija. Šis aromatas, priklausantis vaisių gėlių šeimai, įkūnija didžiulę Afrikos žemyno energiją ir gyvybingumą. Viršutinės natos atsiveria egzotišku kokoso ir bergamočių deriniu, sukuriančiu vaisių ir gaivų sutikimą. Kokosas prideda atogrąžų saldumo, o bergamotė – citrusinių vaisių gaivumo, suteikdama uoslės potyrį, kuris žada nukeliauti į tolimus kraštus. Kvapo širdį atskleidžia elegantiška gėlių puokštė, sudaryta iš jazminų, apelsinų žiedų ir ylang-ylang. Šis harmoningas gėlių derinys prideda kvapui jausmingumo ir žavesio, sukuria apgaubiančią ir patrauklią širdį. Bazinės natos su ambroksanu, muskusu ir vanile sutvirtina aromatą apgaubiančiame užbaigime. Ambroksanas suteikia gylio ir patvarumo, muskusas suteikia minkštumo, o vanilė suteikia apgaubiančio ir skanaus saldumo, sukurdama unikalią ir nepamirštamą esenciją. „La African Drummer“ yra daugiau nei kvapas, tai juslinė patirtis, kuri švenčia Afrikos turtingumą ir įvairovę. Dėvėkite jį, kad pasinertumėte į kvapų šokį, kuris rezonuoja su Afrikos žemyno stiprybe ir grožiu.

  Aromato natos :

  Viršutinės natos - bergamotės, kokosas.

  Vidurinės natos - jazminai, apelsino žiedai, ylang-ylang.

  Pagrindinės natos - ambroksanas, muskusas, vanilė.

  Įspėjimas! Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis. Nenaudoti turint individualų netoleravimą vienai iš sudėtinių dalių ar esant pažeistai odai.

 • Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Lattafa Pride Musamam White Intense

  Lattafa Pride Musamam White Intense yra unisex aromatas iš vaisių šeimos, kvepalai atsiveria spindinčiu gaivumo ir gyvybingumo sprogimu dėl ryškių viršutinių apelsinų, bergamočių ir subtilaus prieskonių derinio. Šis nuostabus aromatas apgaubs jus teigiama energijos aura..

  46 
  Lattafa Safwaan L'autre Musk

  Rytietiškas unisex aromatas, kuriame jaučiama stipri kokoso priklausomybė. Galima įsigyti 2ml mėginėlį.

  34 
  Niche Emarati Perfume by Lattafa ANTIQUE

  Niche Emarati Antique tai unisex Niche Arabian aromatas iš gurmanų šeimos, aromatas įkūnijantis egzotikos esmę ir rafinuotą eleganciją. Gundančios viršutinės natos, įskaitant aštrų kardamoną, saldžias figas, kreminį kokosą, aksominį pieną ir apgaubiantį juodosios arbatos aromatą, sudaro kvapo uvertiūrą, kuri pažadina pojūčius.

  69 
  Oris (Aromatas artimas Tiziana Terenzi Orza)

  Saldus, vaisių, gėlių aromatas moterims. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  25