Lattafa PRIDE Vintage Radio

 • Lattafa PRIDE Vintage Radio

  Lattafa Pride Vintage Radio tai nostalgiški ir jausmingi kvepalai, kuriuose gražiai sujungiamos nesenstančios levandų, šalavijų ir bergamočių natos, primenančios praeitą erą, kai radijo bangos užpildydavo eterį kerinčiomis melodijomis.

  Gamintojas
  Jungtiniai Arabų Emyratai
  Prekės Ženklas
  Lattafa Pride
  Lytis
  Unisex
  Talpa (ml)
  100
 • Lattafa Pride Vintage Radio – tai nostalgiški ir jausmingi kvepalai, kuriuose gražiai sujungiamos nesenstančios levandų, šalavijų ir bergamočių natos, primenančios praeitą erą, kai radijo bangos užpildydavo eterį kerinčiomis melodijomis. „Vintage Radio“ – tai aromatas, nukeliantis jus į paprastesnį, elegantiškesnį laiką. Jame užfiksuota sėdėjimo prie senovinio radijo, besimaudančio šiltame vamzdžių švytėjimo, esmė, kai klausotės raminančių balsų ir kerinčios praėjusios eros muzikos. Šie kvepalai yra harmoningas bergamotės, raminančių levandų ir šalavijų mišinys, sukuriantis nostalgišką ir nesenstantį aromatinį potyrį. Tai puikiai tinka tiems, kurie vertina vintažinės estetikos grožį ir kvapų galią, sukeliančią praėjusių dienų prisiminimus.

  Aromato natos :

  Viršutinės natos - levandos, bergamotės, šalavijas.

  Vidurinės natos - slyvos, palo santo, juodieji pipirai.

  Pagrindinės natos - sandalmedis, gintaras. 

  Įspėjimas! Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis. Nenaudoti turint individualų netoleravimą vienai iš sudėtinių dalių ar esant pažeistai odai.

 • Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Emir FRENETIC Delicieuse

  Stiprus, kartus, turintis saldumo unisex aromatas.

  34 
  Lattafa Pride Maharjan Gold

  Vykstate į pasimatymą, vakarėlį ar tiesiog susitikti su draugais? Lattafa Pride Maharjan Gold yra teisingas pasirinkimas, bet kurioje situacijoje. Atraskite aromatą, kuris visada išryškins jūsų unikalią charizmą.

  36 
  Lattafa Oudain

  Rytietiškas, stiprus aromatas turintis saldumo. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  26 
  Ard Al Zaafaran ALGHAZAL

  Prabangus, rytietiškas. unisex aromatas. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  24