Lattafa PRIDE Affection

 • Lattafa PRIDE Affection

  Lattafa Pride Affection tai aromatas sujungiantis natas ir sukuriantis nepakartojamą ir žavingą uoslės potyrį. Šie kvepalai skirti tiems, kurie vertina saldų riešutų aromatą su gėlių elegancija.

  Gamintojas
  Jungtiniai Arabų Emyratai
  Prekės Ženklas
  Lattafa Pride
  Lytis
  Unisex
  Talpa (ml)
  100
 • Lattafa Pride Affection - yra gražiai sukurtas aromatas, kuriame susipina subtilios lelijos, jazminų, aviečių ir laktono natos, kad būtų sukurtas žavus ir meilus uoslės potyris. Aromatui vystantis, grakščiai išryškėja slėnio lelijos ir jazminų širdies natos. Slėnio lelija suteikia gaivos, ir šiek tiek gėlių spalvos, sukeldama meilės nekaltumą ir grynumą. Kita vertus, jazminas pristato sodrų, gėlių ir svaigų aromatą, įkūnijantį meilės ir ryšio aistrą bei intensyvumą. Šios širdies natos kartu sukuria harmoningą ir kerinčią puokštę. Affection aromatas yra, apimantis skirtingus meilės ir romantikos aspektus. Tai prasideda nuo saldaus jaunų santykių jaudulio, kurį reprezentuoja avietinė viršutinė nata. Slėnio lelijos ir jazminų širdies natos simbolizuoja meilės gilumą ir intensyvumą, o laktoninės bazinės natos suteikia komforto ir saugumo jausmą. Šie kvepalai yra duoklė įvairioms emocijoms ir jausmams, susijusiems su meile, todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori dėvėti kvapą, kuris švenčia meilės ir ryšio grožį.

  Aromato natos :

  Viršutinės natos - pistacijos, lazdyno riešutai, Cassis pumpurai.

  Vidurinės natos - slėnio lelija, jazminai, avietės, laktonai.

  Pagrindinės natos - vanilė, tonka pupelės. 

  Įspėjimas! Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis. Nenaudoti turint individualų netoleravimą vienai iš sudėtinių dalių ar esant pažeistai odai.

 • Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Fragrance World Giovanni Lorenzi Sienna

  Aromatas artimas Tiziana Terenzi Spirito Florentino. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  38 
  EMIR Wayward Charlie

  Aromatas artimas Franck Boclet Cocaine. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  32 
  Lattafa Fakhar Rose

  Orginalus Lattafa gamintojo aromatas moterims. Galima išbandyti 2ml mėginėlį. 

  27 
  Al Fakhr Sabaya

  100% pieniškas vanduo be alkoholio, skirtas purkšti tiesiai ant odos, drabužių, plaukų.
  Neturi alkoholio.
  Tinka vaikams.