Arabiški orginalūs aromatai vyrams

 • Fragrance World Coffee Collection Caramel Macchiato

  Orginalus Fragrance World gamintojo aromatas moterims ir vyrams. Galima išbandyti 2ml mėginėlį. 

  38 
  Fragrance World Coffee Collection Kopi Luwak

  Sodrus, tirštas, intensyvus kvapas atspindintis šokolado su riešutais niuansus. Skirtas vyrams ir moterims. Galima išbandyti 2ml mėginėlį. 

  38 
  Fragrance World Coffee Collection Qahwa

  Aromatas kviečia į nuostabią kelionę, kurioje atsiskleis tikros arabiškos kavos nepaprastas kvapas. Kvepalai skirti ir vyrams, ir moterims. Galima išbandyti 2ml mėginėlį. 

  38 
  Fragrance World Coffee Collection Irish Coffee

  Šiltas ir jaukus aromatas skirtas vyrams ir moterims, perteikiantis klasikinės airiškos kavos esmę. Galima išbandyti 2ml mėginėlį. 

  38 
  Fragrance World Coffe Collection Mocha Coffee

  Saldus kavos kvapas apgaubtas kardamono prieskoniais skirtas vyrams ir moterims. Galima išbandyti 2ml mėginėlį. 

  38 
  Paris Corner Taskeen Caramel Cascade

  Taskeen Caramel Cascade yra ne tik kvepalai, bet ir patirtis. Tai sodrus Rytų aromatas, kvietimas į jausmingą kelionę, kupiną saldumo ir rafinuotumo. Tai unisex kvepalai, puikiai tinkantys mėgstantiems gurmaniškus kvapus ir norintiems palikti įsimintiną įspūdį. Galima išbandyti 2ml mėginėlį. 

  34 
  Lattafa Qimmah Man

  Prabangus, gilus ir kilnus vyriškas rytietiškas medienos aromatas. 

  23 
  Lattafa JASOOR

  Drąsus moteriškas ir vyriškas aromatas, skleidžiantis pasitikėjimą ir rafinuotumą. Ši aromatinga kompozicija sujungia įvairias natas ir sukuria kvapą, kuris yra ir atgaivinantis, ir viliojantis. Galima išbandyti 2ml mėginėlį. 

  36 
  Emir Fascination

  Emir Fascination yra idealūs kvepalai tiek vyrams, tiek moterims, norintiems atrasti naujus rytietiškus kvapus. Unikalus ingredientų derinys sukuria šiltą, medienos kvapą, kuris žavi pojūčius. 

  34 
  Rovena TEQUILA

  Saldus, konjako poskonio aromatas vyrams ir moterims. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  21 
  APEX

  Pristatome „Fragrance World“ „Apex“ – kvepalus, kuriuose slypi pati pikantiško medžio rafinuotumo ir riteriško orumo esmė. Apex yra uoslės šedevras, išsiskiriantis nepamirštamu atsivėrimu skirtas moterims ir vyrams. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  49 
  Lattafa Bayaan

  Rytietiškas, turintis saldumo unisex aromatas. Galima išbandyti 2ml mėginėlį. 

  23 
  Perfume Fragrance World Prive Series YYY

  Rafinuotas ir ryškus aromatas vyrams, persmelktas gaiviomis bergamočių, šalavijų ir pelargonijų natomis su medienos akordais. Galima išbandyti 2ml mėginėlį. 

  31 
  RiiFFS Collection De Montano ABSOLU

  Gaiviai stipresnis aromatas vyrams. Prabanga, elegancija, bei vyriškumas atsiskleidžiantis kitaip su šiuo įspūdingu aromatu. Galima išbandyti 2ml mėginėlį. 

  21 
  RiiFFS Collection De Montano BRAVE

  Drąsus, vyriškas, energijos kupinas aromatas. Pavergiantis kiekvienos merginos širdį, tad paskubėk išbandyti. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  22 
  Lattafa HAYAATIM

  Atraskite kvapą, kuris nesileidžia įspraudžiamas į jokius rėmus ir meistriškai pabrėžia jo savininko asmenybę. Unisex Lattafa Hayaatim yra kvapas, kuris išryškins jūsų originalumą. Galima išbandyti 2ml mėginėlį. 

  26 
  Lattafa ASAD Zanzibar

  Naujausias 2024 metų Lattafa parfumerijos namų aromatas Asad Zanzibar. Gaivus, išryškingas, bei suteikiantis pasitikėjimo, bet kuriam vyrui. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  28 
  Ard Al Zaafaran Saheb Intense

  Gaivus, citrusinių vaisių, rytietiškas, unisex aromatas. Galima išbandyti 10ml mėginėlį.

  26 
  Ard Al Zaafaran Mousuf

  Ard Al Zaafaran Mousuf turi natūralių ir gaivių aromatų, sumaišytų su intensyviomis esencijomis. Labai tinka visoms progoms. Jau tūkstančius metų rytuose vertinamų ingredientų naudojimas. Tai išskirtinis aromatas, pagamintas iš aukščiausios kokybės ingredientų, suteikiantis prabanga ir stiliumi dvelkiantį aromatą. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  18 
  RiiFFS Goodness Oud Purple Wave

  Aromatas artimas Initio Side Effect. Saldus, tabako, romo bei cinamono, prabangos unisex aromatas. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  28 
  RiiFFS Goodness Oud Rouge

  Prabangus, medienos aromatas, su saldžių vaisių užuomina. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  28 
  Zimaya Sharaf Blend

  Prabangus, labai saldus, konjako poskonio unisex aromatas.Prabangus įpakavimas tinkantis dovanai.

  26 
  Rovena DARIUS The Great Seal

  Saldus, rytietiškas aromatas vyrams. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  27 
  Rovena DARIUS The Great Inscription

  Rytietiškas, medienos, prieskonių aromatas vyrams. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  27 
  Rovena DARIUS The Great Derrick

  Gaiviai aštrus aromatas vyrams. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  27 
  Lattafa AJAYEB Dubai Black Portrait

  Lattafa Ajayeb Dubai Black Portrait yra intriguojantis ir prabangus kvapas vyrams, kuriame egzotiškas šafrano ir ananasų žavesys sujungiamas su giliu kavos sodrumu bei guodžiančiu vanilės ir sviesto saldumu, sukuriant kerinčią ir žavią uoslės patirtį. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  23 
  Paris Corner RIFAAQAT

  Išraiškingas, prabangus, stiprus unisex aromatas.

  27 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Paris Corner KHAIR Pistachio

  Kvapas, turintis nenugalimą žavesį ir paliekantis viliojimo pėdsaką. Jo prieskonių pipirų, prabangaus šafrano ir viliojančios vanilės mišinys sukurtas taip, kad sužavėtų pojūčius ir sužadintų galios jausmą. Pasiduokite „Paris Corner Perfumes“ žavesiui ir patirkite viliojančio apkabinimo magnetinę trauką. Pasimėgaukite nenugalimu žavesiu ir leiskite save nuvilti į jausmingų atradimų kelionę. Galima išbandyti 10ml mėginėlį.

  39 
  Lattafa AJAYEB Dubai Portrait White

  Saldus, švelnus, vaisinis unisex aromatas. Galima įsigyti 2ml mėginėlį.

  24 
  Ard Al Zaafaran Fakhar Al Oud

  Aromatas, įkūnijantis prabangą ir eleganciją. Šis kvepalų aliejus nukelia jus į juslinę kelionę per turtingumo ir grožio pasaulį. Tai rytietiškų, medienos, prieskonių ir balzamiko natų mišinys, papildytas muskuso ir gintaro žavesys, sukuriantis patrauklų ir ilgalaikį kvapų potyrį. Aromatas skirtas ir vyrams ir moterims. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  24 
  Ard Al Zaafaran Fakhar Al Oud The White Oud

  Išskirtinis aromatas, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas harmoningam gaivių ir muskusinių akordų mišinio kūrimui, o kompoziciją pagyvina citrusiniai vaisiai. Skirtas moterims ir vyrams. Galima išbandyti 10ml mėginėlį.

  24 
  Toomford Pour Homme

  Prabangūs Jesaida parfumerijos parduotuves dovanų rinkiniai suteiks gerų emocijų tiek moterims, tiek vyrams. Nudžiuginkite savo brangų žmogų aukštos kokybės kvepalu rinkiniu.

  21