RiiFFS Collection De Montano BRAVE

 • RiiFFS Collection De Montano BRAVE

  Gamintojas
  Jungtiniai Arabų Emyratai
  Prekės Ženklas
  RiiFFS
  Lytis
  Vyrams
  Talpa (ml)
  100
 • Savimi pasitikinčiam, rafinuotam, dominuoti nebijančiam ir neišdildomą įspūdį paliekančiam vyrui skirtas kvapas užburia medienos, vaisių ir žemiškų natų deriniu. Nepaprasto populiarumo sulaukęs RiiFFS Collection De Montano BRAVE aromatas spinduliuoja elegancija, netikėtomis ir provokuojančiomis spalvomis, kurios žymi priešpriešą tarp subtilaus džentelmeno ir brandaus ryžto nestokojančio vyro asmenybės. Aromatas atsiveria moderniomis bergamočių ir obuolių natomis, kurias subtiliai papildo saldi ananasų egzotika ir charakteringos juodųjų serbentų spalvos. Gaivinantis ir pikantiškas vaisių derinys nutiesia kelią link kontrastingų, RiiFFS Collection De Montano BRAVE kvapo širdyje žaižaruojančių akordų. Sausą ir sumedėjusią beržo bei pačiulio natų dovanojamą tamsą čia užlieja erotiškųjų rožių bei Maroko jazminų puokštė. Žemiško ir sodraus jausmingumo galiausiai suteikia kompoziciją vainikuojantis švelnus ir išraiškingas muskusas, apsupantis sodinių briedragių, ambros ir vanilės natas. RiiFFS Collection De Montano BRAVE  kvepalai – tai rafinuotas kvapas, atspindintis šiuolaikiško, išrankaus ir dėl savo sprendimų neabejojančio džentelmeno charakterį. Jausmingas, įžūlus ir daugialypis, šis parfumuotas vanduo sujungia viliojančias vaisines, sumedėjusias ir jausmingas natas. 

  Aromato natos :

  Viršutinės natos - bergamotės, citrusiniai vaisiai, obuolys. 

  Vidurinės natos - beržas, pačiuliai, miško atodūsis, jazminas.

  Pagrindinės natos - muskusas, Sodinė briedragė, samanos, vanilė, ambra. 

  Įspėjimas! Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis. Nenaudoti turint individualų netoleravimą vienai iš sudėtinių dalių ar esant pažeistai odai.

 • Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Lattafa Ta'weel

  Rytietiškas, aštresnis aromatas vyrams. Prabangus įpakavimas tinkantis dovanai.

  29 
  Lattafa CONFIDIENTAL Platinum

  Gaivus , citrusinis aromatas vyrams. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  23 
  Ard Al Zaafaran Al Dirham Silver

  Prabangūs Jesaida parfumerijos parduotuves dovanų rinkiniai suteiks gerų emocijų tiek moterims, tiek vyrams. Nudžiuginkite savo brangų žmogų aukštos kokybės kvepalu rinkiniu.

  24