Arabiški orginalūs aromatai moterims

 • RiiFFs ABEER

  Prabangus, gaivus, gėlių aromatas moterims. Puikiai tinkantis dovanai, įpakavime rasite rožyčių puokštę. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  29 
  RiiFFS ROYAL Tobacco Oud

  Stiprus, ūdinis aromatsa skirtas vyrams ir moterims. Sužinok kaip tęsiasi įsimintiniausia kelionė į rytietišką pasaulį... Galima išbandyti 2ml mėginėlį. 

  29 
  RiiFFS SHANAYA

  Gaivus, gėlių aromatas moterims. Galima išbandyti 2ml mėginėlį. 

  29 
  RiiFFS WARDA

  Prabangus, turintis šiek tiek saldumo, gėlių aromatas moterims. Galima išbandyti 2ml mėginėlį. 

  29 
  Lattafa HAYAATIM

  Atraskite kvapą, kuris nesileidžia įspraudžiamas į jokius rėmus ir meistriškai pabrėžia jo savininko asmenybę. Unisex Lattafa Hayaatim yra kvapas, kuris išryškins jūsų originalumą. Galima išbandyti 2ml mėginėlį. 

  24 
  Lattafa Al Nashama

  Lattafa Al Nashama yra žavinga kelionė, kuri prasideda gaiviu bergamočių, rožinių pipirų ir šalavijų pliūpsniu, sukuriančiu gaivų ir gyvą atidarymą. Kvapui vystantis, juodųjų pipirų, jazminų ir slyvų širdies natos suteikia šilumos ir rafinuotumo. Kvapas užbaigiamas sodriu ir viliojančiu apkabinimu, nes pačiulis, samanos, safijų oda ir gintaras sudaro drąsų ir patvarų pagrindą. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  31.50 
  Ard Al Zaafaran Saheb Intense

  Gaivus, citrusinių vaisių, rytietiškas, unisex aromatas. Galima išbandyti 10ml mėginėlį.

  30 
  Lattafa Mayar Natural Intense

  Pristatome Lattafa Perfumes Mayar Natural Intense žavų Lattafa Perfumes kolekcijos 2024 metais pristatytą aromatą, kuris švenčia gamtos grožį ir egzotiškų vaisių bei gėlių žavesį. Būk išskirtinė su šiuo naujai pristatytu Dubai Expo parodos aromatu! Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  32 
  Ard Al Zaafaran Mousuf

  Ard Al Zaafaran Mousuf turi natūralių ir gaivių aromatų, sumaišytų su intensyviomis esencijomis. Labai tinka visoms progoms. Jau tūkstančius metų rytuose vertinamų ingredientų naudojimas. Tai išskirtinis aromatas, pagamintas iš aukščiausios kokybės ingredientų, suteikiantis prabanga ir stiliumi dvelkiantį aromatą. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  20 
  Ard Al Zaafaran Dirham Wardi

  Nuostabiai romantiškas, moteriškas, švelnus arabiškas aromatas, meistriškai sujungiantis vaisių saldumą su gėlių ir muskuso natomis.

  22 
  RiiFFS Goodness Oud Purple Wave

  Aromatas artimas Initio Side Effect. Saldus, tabako, romo bei cinamono, prabangos unisex aromatas. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  25 
  RiiFFS Goodness Oud Rouge

  Prabangus, medienos aromatas, su saldžių vaisių užuomina. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  25 
  Zimaya Sharaf Blend

  Prabangus, labai saldus, konjako poskonio unisex aromatas.Prabangus įpakavimas tinkantis dovanai.

  35 
  Lattafa AJWAD Pink to Pink

  Švelnus, saldus, vaisių aromatas moterims. Šis aromatas atgaivins prisiminimus apie jūsų pirmą meilę... Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  34 
  Rovena Queen Of Persia , Cyrus The Great Wife

  Saldus, prabangus, elegancijos simbolis moterims. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  27 
  Ard Al Zaafaran BAB Al Wardi

  Bab Al Wardi kvepalai yra kvapų šedevras, kuriame užfiksuota pati Rytų esmė. Prestižinių namų Ard al Zaafaran sukurti kvepalai patiks intensyvių ir jausmingų kvapų mėgėjams. Savo sodriomis rytietiškomis natomis ir ilgalaikiu poveikiu jis kviečia į nepamirštamą juslinę kelionę. Aromatas skirtas moterims. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  27 
  Ard Al Zaafaran Al QUBAH

  Al Qubah aromatas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina gerai subalansuotą citrusinių vaisių, prieskonių ir medienos mišinį savo kvape. Jis sukurtas taip, kad paliktų ilgalaikį įspūdį ir puikiai tinka asmenims, ieškantiems rafinuoto ir įsimintino kvapo. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  27 
  Paris Corner RIFAAQAT

  Išraiškingas, prabangus, stiprus unisex aromatas.

  39 
  KHADLAJ Hareem Al Sultan

  Tai tiesiog aromatas, pilnas saldžiai prinokusių mandarinų, apelsinų, švelniai karčių greipfrutų ir rūgščios citrinos griežinėlių. Galima išbandyti 20ml mėginėlį.

  49 
  Paris Corner KHAIR Pistachio

  Kvapas, turintis nenugalimą žavesį ir paliekantis viliojimo pėdsaką. Jo prieskonių pipirų, prabangaus šafrano ir viliojančios vanilės mišinys sukurtas taip, kad sužavėtų pojūčius ir sužadintų galios jausmą. Pasiduokite „Paris Corner Perfumes“ žavesiui ir patirkite viliojančio apkabinimo magnetinę trauką. Pasimėgaukite nenugalimu žavesiu ir leiskite save nuvilti į jausmingų atradimų kelionę. Galima išbandyti 10ml mėginėlį.

  33.15 
  Ard Al Zaafaran ELMIRA

  Elmira kvepalai  tai tikra uoslės kelionė, prasidedanti ryškia viršutine greipfruto ir baziliko nata, kuri suteikia gaivumo ir gyvybingumo. Kvepalui vystantis, įsijungia vidurinės neroli natos, sukuriančios subtilų gaivumo ir gėlių balansą. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  26 
  Lattafa AJAYEB Dubai Portrait White

  Saldus, švelnus, vaisinis unisex aromatas. Galima įsigyti 2ml mėginėlį.

  29 
  Ard Al Zaafaran BAB Al Hamra

  Atraskite Rytų esenciją su Bab Al Hamra kvepalais, kuriuos sukūrė Ard al Zaafaran. Šis žavus aromatas yra tikras kvietimas į juslinę kelionę į paslaptingas Rytų šalis. Egzotiškų aromatų derinys ir ilgai išliekantis „Bab Al Hamra“ yra puikus aksesuaras moterims, norintiems pabrėžti savo individualumą ir eleganciją. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  27 
  Ard Al Zaafaran Fakhar Al Oud

  Aromatas, įkūnijantis prabangą ir eleganciją. Šis kvepalų aliejus nukelia jus į juslinę kelionę per turtingumo ir grožio pasaulį. Tai rytietiškų, medienos, prieskonių ir balzamiko natų mišinys, papildytas muskuso ir gintaro žavesys, sukuriantis patrauklų ir ilgalaikį kvapų potyrį. Aromatas skirtas ir vyrams ir moterims. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  29 
  Ard Al Zaafaran Fakhar Al Oud The White Oud

  Išskirtinis aromatas, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas harmoningam gaivių ir muskusinių akordų mišinio kūrimui, o kompoziciją pagyvina citrusiniai vaisiai. Skirtas moterims ir vyrams. Galima išbandyti 10ml mėginėlį.

  29 
  Rovena ATOSSA Darius The Great Wife

  Gaivus aromatas moterims, galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  27 
  Lattafa Emeer

  Prabangus rytietiškas, stiprus aromatas moterims. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  39.20 
  Ard Al Zaafaran BAREZ

  Saldžiai gaivus gėlių, vaisių aromatas moterims. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  25 
  Extremely UNIQUE

  Merginoms mėgstančioms labai saldžius aromatus. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  24 
  IMPERIAL

  Stiprus, rytietiškas unisex aromatas. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  42 
  ALPHA

  Stiprus, rytietiškas unisex aromatas. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  42 
  Lattafa Khamrah Qahwa

  Saldus, prabangus unisex aromatas. Puikiai tiks kavos gurmanams.. Galima išbandyti 10ml mėginėlį.

  45.90