Toomford Pour Homme

 • Toomford Pour Homme

  Prabangūs Jesaida parfumerijos parduotuves dovanų rinkiniai suteiks gerų emocijų tiek moterims, tiek vyrams. Nudžiuginkite savo brangų žmogų aukštos kokybės kvepalu rinkiniu.

  Gamintojas
  Jungtiniai Arabų Emyratai
  Prekės Ženklas
  Fragrance World
  Lytis
  Vyrams
  Talpa (ml)
  100
 • Pristatome Toomford Pour Homme Eau De Parfum – drąsų elegancijos ir rafinuotumo pareiškimą, kurį 100 ml talpos buteliuke pristato Fragrance World. Šis aromatas – tai duoklė harmoningam bergamotės, juodųjų pipirų, kardamono, odos, tabako, ambros, vanilės, muskuso ir tonka pupelių mišiniui.
  Atskleiskite žavingą pasaulį su viršutinėmis bergamočių, juodųjų pipirų ir kardamono natomis – gaivinančia įžanga, kuri yra pagrindas žavingiems potyriams. Kvepalui besiskleidžiant, vidurinės odos, tabako ir ambros natos sukuria sudėtingą ir intriguojančią širdį, kuri dvelkia gyliu. Kelionė baigiasi vanilės, muskuso ir tonka pupelių apkabinimu pagrinde, apgaubiant jus šilta ir patvaria aura, kuri visą dieną išlieka ant jūsų odos. Šis vyrams sukurtas aromatas priklauso odos kvapų šeimai ir užfiksuoja žiemos bei rudens esmę. Iš gyvybingo Dubajaus miesto (JAE) kilęs Toomford Pour Homme savo natose perteikia savo gimtinės esmę. Fragrance World atsidavimas kokybei ir meniškumui šviečia, todėl šis aromatas yra tikras jų įsipareigojimo įrodymas.

  Aromato natos :

  Viršutinės natos - bergamotės, juodieji pipirai, kardamonas.

  Vidurinės natos - oda, tabakas, ambra.

  Pagrindinės natos - vanilė, muskusas, tonka pupelės.

  Įspėjimas! Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis. Nenaudoti turint individualų netoleravimą vienai iš sudėtinių dalių ar esant pažeistai odai.

 • Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Lattafa PRIDE Vintage Radio

  Lattafa Pride Vintage Radio tai nostalgiški ir jausmingi kvepalai, kuriuose gražiai sujungiamos nesenstančios levandų, šalavijų ir bergamočių natos, primenančios praeitą erą, kai radijo bangos užpildydavo eterį kerinčiomis melodijomis.

  38.70 
  Fragrance World de costa ABSOLUTE

  Aromatas artimas Dunhill Icon Absolute. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  21.60 
  Fragrance World Blazing

  Aromatas artimas Penhaligon’s The Blazing Mister Sam. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  24.30 
  Fragrance World Ebony Fume

  Aromatas artimas Tom Ford Ébène Fumé. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  21.60