Rovena Sepandarmazgan

 • Rovena Sepandarmazgan

  Saldus, tikro konjako dvelksmas ant jūsų odos. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  Gamintojas
  Jungtiniai Arabų Emyratai
  Prekės Ženklas
  Rovena
  Lytis
  Moterims
  Talpa (ml)
  100
 • Pristatydamas naują kvapa Rovena Seprandarmazgan - kaip garsios prancūzų konjako gamybos šeimos įpėdinį, ir savo pasirinktus kvapiuosius svaigalus, leidžiančius nakčiai auštant. konjako gamyboje. Kvepalai įsiskverbia giliai į įkūrėjo proto ir atminties rūsius bei į paslaptingiausią savo dimensiją:Ąžuolo statinėse išgaruojantį alkoholį, kuris senstant pakylėja, tarsi tyli auka. prie dievų. Kvepalai:Panašiai kaip meistras parfumeris, kuriantis akordus ir esencijas kvepaluose, konjako esencijos, gautos iš alkoholinio gėrimo, suteikiančio jam natūralią karamelės spalvą. Konjako aliejumi, ąžuolo absoliuto, cinamono esencijos ir Tonka pupelių absoliuto mišinio, kvape ilgai išliekančios sandalmedžio, praline ir vanilės natos sukuria skanų užbaigimą – retą mišinį, kurį turėtų patirti tik angelai.

  Kvepalų natos: konjakas, Tonka pupelės ir ąžuolo mediena 

  Įspėjimas! Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis. Nenaudoti turint individualų netoleravimą vienai iš sudėtinių dalių ar esant pažeistai odai.

 • Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Ard Al Zaafaran Aroosat Al Emarat

  Prabangus, rytietiškas, gėlių aromatas moterims. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  21.60 
  Lattafa ABAAN

  Rytietiškas turintis saldumo unisex aromatas. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  26.10 
  29  Sutaupykite 2.90 
  Niche Emarati Perfume by Lattafa ANTIQUE

  Niche Emarati Antique tai unisex Niche Arabian aromatas iš gurmanų šeimos, aromatas įkūnijantis egzotikos esmę ir rafinuotą eleganciją. Gundančios viršutinės natos, įskaitant aštrų kardamoną, saldžias figas, kreminį kokosą, aksominį pieną ir apgaubiantį juodosios arbatos aromatą, sudaro kvapo uvertiūrą, kuri pažadina pojūčius.

  64 
  Ard Al Zaafaran Shahrazad

  Orginalus Ard Al Zaafaran gamintojo aromatas moterims. Galima išbandyti 2ml mėginėlį. 

  29