Paris Corner RIFAAQAT

 • Paris Corner RIFAAQAT

  Išraiškingas, prabangus, stiprus unisex aromatas.

  Gamintojas
  Jungtiniai Arabų Emyratai
  Prekės Ženklas
  Paris Corner
  Lytis
  Unisex
  Talpa (ml)
  85
 • Pristatome „Paris Corner Perfumes“ „Rifaaqat“ – aromatą, kuris kviečia į viliojančio patrauklumo ir nenugalimo žavesio pasaulį. Nenugalimas magnetizmas, viliojantis tiek vyrus, tiek moteris. Pasiruoškite pasiduoti jo kerinčiam glėbiui. Atidarymo metu Rifaaqat atskleidžia žavingą elemi, rožinių ir juodųjų pipirų mišinį. Aromatingas ir dervingas elementas susilieja su ryškiais ir pikantiškais rožinių ir juodųjų pipirų niuansais, sukurdamas gaivinantį ir kviečiantį atidarymą, kuris sukuria sceną nepamirštamai kvapų kelionei. Kvepalui tobulėjant, širdies natos atgyja, atskleisdamos prabangų šafrano ir olibano derinį. Šafranas prideda egzotikos ir prabangos bei suteikia kompozicijai šiltos ir jausmingos atmosferos. Olibanas, dar žinomas kaip smilkalai, suteikia dervingo ir aromatingo gylio, sukeldamas paslaptingumo ir rafinuotumo jausmą. Galiausiai, pagrindinės natos suteikia viliojantį pagrindą. Kreminė ir saldi vanilės esencija glosto odą ir apgaubia guodžiančiu ir viliojančiu apkabinimu. Kedras suteikia elegancijos ir rafinuotumo, sukurdamas mišinį, kuris dvelkia pasitikėjimu ir jausmingumu. Rifaaqat yra kvapas, kuris turi nenugalimą žavesį ir palieka gundymo pėdsaką. Aštrių paprikų, prabangaus šafrano ir viliojančios vanilės derinys sukurtas taip, kad užburtų pojūčius ir sužadintų galios jausmą. Pasiduokite „Paris Corner Perfumes“ „Rifaaqat“ žavesiui ir patirkite jo viliojančio glėbio magnetinę trauką. Leiskitės į jausmingų atradimų kelionę ir mėgaukitės nenugalimu žavesiu.

  Aromato natos :

  Viršutinės natos - Elemi, rožiniai pipirai, juodieji pipirai.

  Vidurinės natos - šafranas, olibanumas.

  Pagrindinės natos - vanilė, kedro mediena.

  Įspėjimas! Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis. Nenaudoti turint individualų netoleravimą vienai iš sudėtinių dalių ar esant pažeistai odai.

 • Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Lattafa Mohra

  Rytietiškas, stiprus unisex aromatas. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  27 
  Lattafa Pride Musamam

  Lattafa Pride aromatinga kompozicija Musamam skirta artimiesiems rytams, ir žinoma neapsieidavo be svarbiausio, garbingiausio ir tikrai brangiausio šio regiono kvepalų ingrediento - oud (agarmedžio). Rytuose agarmedis laikomas šventu, o jo aromatas vienokiu ar kitokiu laipsniu yra beveik visuose šiame regione gaminamuose kvepaluose.

  39 
  Lattafa Lail Maleki Oud

  Rytietiškas, paslaptingas agarmedžio aromatas turintis saldumo. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  22 
  Zimaya Crysta Oud

  Rytietiškas, medienos, unisex aromatas. Prabangus buteliukas puikiai tinkantis dovanai.

  29