Paris Corner KHAIR Pistachio

 • Paris Corner KHAIR Pistachio

  Kvapas, turintis nenugalimą žavesį ir paliekantis viliojimo pėdsaką. Jo prieskonių pipirų, prabangaus šafrano ir viliojančios vanilės mišinys sukurtas taip, kad sužavėtų pojūčius ir sužadintų galios jausmą. Pasiduokite „Paris Corner Perfumes“ žavesiui ir patirkite viliojančio apkabinimo magnetinę trauką. Pasimėgaukite nenugalimu žavesiu ir leiskite save nuvilti į jausmingų atradimų kelionę. Galima išbandyti 10ml mėginėlį.

  Gamintojas
  Jungtiniai Arabų Emyratai
  Prekės Ženklas
  Paris Corner
  Lytis
  Unisex
  Talpa (ml)
  100
 • Pristatome "PISTACHIO KHAIR" aromatą, kuris vilioja viršutinių natų simfonija, įskaitant gaivinančią itališką bergamotę, kreminę pistacijų gelatą, lazdyno riešutų sodrumą, saldų romą ir šiek tiek kardamono šilumos. Ši kvapų kelionė tęsiasi, kai atsiskleidžia širdies natos, sujungiant pelargoniją, baltąjį bijūną, muguetą, jazminą, avietę, baltąjį persiką ir kriaušę į sodrią gėlių ir vaisių melodiją. Kvepalui tobulėjant, pagrindinės natos nupina žavią pasaką, kurioje plakta grietinėlė ir zefyras sukuria švelnų apkabinimą, kartu su vatos saldainių įnoringumu ir saldžiu Turkish Delight Accord žavesiu. Kvapas pagilina kakavos, kedro, sandalmedžio ir tonkos dvelksmu, sudarydamas aksominį pagrindą, dvelkiantį rafinuotumu ir jausmingumu. Tai aromatingas pabėgimas, pranokstantis įprastą savo prabangiu deriniu. Su kiekvienu purškimu jis kviečia į dekadanso ir troškimų karalystę, kur susilieja fantazija ir realybė. Pasinerkite į šį aromatą – kiekvienoje natoje slypinčią euforijos šventę, audžiančią kerėjimo istoriją, kuri atsiskleidžia ant odos. Tai daugiau nei kvepalai; tai nepaprasta kelionė, kupina magijos ir pasitenkinimo.

  Aromato natos :

  Viršutinės natos - Itališka bergamotė, pistacijų želė, lazdyno riešutai, saldus romas ir kardamonas.

  Vidurinės natos - geraniumas, baltasis bijūnas, muguetas, jazminas, avietė, baltasis persikas ir kriaušė.

  Pagrindinės natos - plakta grietinėlė, zefyras, cukraus vata, Turkish Delight Accord, kakava, kedras, sandalmedis ir tonka.

  Įspėjimas! Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis. Nenaudoti turint individualų netoleravimą vienai iš sudėtinių dalių ar esant pažeistai odai.

 • Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Ard Al Zaafaran BAB Al Hamra

  Atraskite Rytų esenciją su Bab Al Hamra kvepalais, kuriuos sukūrė Ard al Zaafaran. Šis žavus aromatas yra tikras kvietimas į juslinę kelionę į paslaptingas Rytų šalis. Egzotiškų aromatų derinys ir ilgai išliekantis „Bab Al Hamra“ yra puikus aksesuaras moterims, norintiems pabrėžti savo individualumą ir eleganciją. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  18.90 
  Maison Alhambra Kismet Magic

  Aromatas artimas Killian Angels’ Share.

  30.60 
  34  Sutaupykite 3.40 
  FW HAYAATI Royale

  Rytietiškas, saldžiai gaivus aromatas vyrams. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  21.60 
  Lattafa Al Noble SAFEER

  Orginalus Lattafa gamintojo aromatas moterims ir vyrams. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.  

  21.60