Niche Emarati Perfumes by Lattafa KHALID

 • Niche Emarati Perfumes by Lattafa KHALID

  Niche Emarati Khalid aromatas, įkūnijantis elegancijos ir prabangos esmę. Padarykite savo buvimą nepamirštamą su kiekvienu šio nuostabaus aromato papurškimu.

  Gamintojas
  Jungtiniai Arabų Emyratai
  Prekės Ženklas
  Lattafa
  Lytis
  Unisex
  Talpa (ml)
  80
 • Pristatome Niche Emarati Khalid buteliuką, kuriame yra didžiulė prabanga ir uoslės tobulumas. Sukurtas Niche Emarati, Lattafa Perfumes antrinės įmonės, šis kvapas yra šedevras, peržengiantis lyčių ribas, todėl puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Khalid – tai kvapų natų simfonija, sukelianti prabangos ir rafinuotumo pojūtį. Viršuje šafrano, labdanumo ir odos natos sukuria patrauklią ir sodrią angą, kuri nustato toną būsimiems dalykams. Šios viršutinės natos harmoningai susilieja ir sukuria patrauklų pradinį įspūdį. Kvepalui tobulėjant, vidurinės natos užima centrinę vietą, pasižyminčiomis medienos ir dūminėmis beržo ir kado natomis, kurias papildo pačiulių gilumas. Šios natos suteikia kompozicijai sudėtingumo ir gilumo, sukurdamos intriguojantį ir nepamirštamą aromatą. Kvapo kelionė baigiasi pagrindinėmis natomis, kuriose šilti ir dervingi benzoino, agarmedžio (oud) ir tolu balzamo akordai susimaišo su išliekančia odos esencija. Šis bazinių natų mišinys suteikia ilgai išliekančią ir prabangią apdailą, kuri išlieka ant odos ir palieka neišdildomą pėdsaką. Khalid Eau De Parfum yra parfumerijos meno liudijimas, sukurtas tiems, kurie vertina nuostabesnius gyvenimo dalykus. Jis ypač tinka žiemos ir rudens sezonams, kur galima visiškai įvertinti sodrų ir kviečiantį kvapą. Šis 80 ml aukščiausios kokybės buteliukas kilęs iš Dubajaus, JAE, vietos, žinomos dėl atsidavimo prabangai ir meistriškumui. Patobulinkite savo kvapų žaidimą su Niche Emarati Khalid Eau De Parfum – kvapu, įkūnijančiu elegancijos ir prabangos esmę.

  Aromato natos :

  Viršutinės natos - šafranas, labdanumas, oda.

  Vidurinės natos - beržas, kadas, pačiulis.

  Pagrindinės natos - benzoinas, agarmedis, tolu balzamas.
   

  Įspėjimas! Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis. Nenaudoti turint individualų netoleravimą vienai iš sudėtinių dalių ar esant pažeistai odai.

 • Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Zimaya Magma Love

  Saldus, prabangus,  vaisių aromatas moterims.

  28 
  Lattafa Mohra

  Rytietiškas, stiprus unisex aromatas. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  27 
  Lattafa Opulent Oud

  Orginalus Lattafa gamintojo aromatas moterims ir vyrams. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.  

  21.60 
  Zimaya Crysta Oud

  Rytietiškas, medienos, unisex aromatas. Prabangus buteliukas puikiai tinkantis dovanai.

  29