MUSK MABKHARA BAKHOOR Rinkinys

 • MUSK MABKHARA BAKHOOR Rinkinys

  Gamintojas
  Jungtiniai Arabų Emyratai
 • My Perfumes Musk Mabkhara Bakhoor dovanų rinkinys.Musk Mabkhara Bakhoor Box iš My Perfumes yra puikus dovanų rinkinys jūsų artimiesiems. Bakhoor ir kvepalų aliejus atgaivins orą ir skleis ramybės jausmą.

  Dėžutės sudėtis:

  • Koncentracijos kvepalų aliejus 12ml
  • Bakhoor 40g
  • Smilkiklis

  Dovanų rinkinys Musk Mabkhara Bakhoor Box yra puikus sprendimas palepinti savo artimuosius. Mano kvepalų prekės ženklas ir jo Bakhoor house Mabkhara pasižymi ramiomis ir kvapniomis savybėmis, kurios pabrėžia patrauklias šios dėžutės savybes ir žavesį.
   

  Įspėjimas! Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis. Nenaudoti turint individualų netoleravimą vienai iš sudėtinių dalių ar esant pažeistai odai.

 • Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Nusuk Naseem Al Tayif

  Rytietiškas aromatas jūsų namų atmosferai.

  Lattafa Ana Abiyedh

  Rytietiškas aromatas jūsų namų atmosferai.

  Lattafa Yara

  Rytietiškas aromatas jūsų namų atmosferai.

  Marta La Farfalla Cotton Flower 3x Spintos Kvapai
  Kvepianti spinta - mūsų korteles galima naudoti , kaip spintos gaiviklį, pakabindami ant drabužių kabyklos, ant pakabų arba pridėdami ant lentynų. Kvepiančios batų spintelės - mūsų korteles galima naudoti , kaip batų spintelės gaiviklį, padėti ant lentynėlės , kad jūsų batai kvepėtų švariai. Kvepiantys lagaminai, bei krepšiai - mūsų korteles galima naudoti, kaip lagamino ar sportinės tašės gaiviklį, kuris pašalins jums nepageidaujamus aromatus. Kvepiančios kortelės gaminamos Italijoje kruopščiai ir nuolat tikrinant detales, bei aukščiausios kokybės standartus.
   
  12