Lattafa PRIDE Breeze

 • Lattafa PRIDE Breeze

  Lattafa Pride Breeze tai kerintis ir harmoningas aromatas, sujungiantis išskirtines bergamotės, smilkalų, kardamono, muskuso ir sandalmedžio natas, kad sukurtų ramybės ir rafinuotumo jausą sukeliantį kvapą.

  Gamintojas
  Jungtiniai Arabų Emyratai
  Prekės Ženklas
  Lattafa Pride
  Lytis
  Unisex
  Talpa (ml)
  20
 • Lattafa Pride Breeze – tai kerintis ir harmoningas aromatas, sujungiantis išskirtines bergamotės, smilkalų, kardamono, muskuso ir sandalmedžio natas, kad sukurtų ramybės ir rafinuotumo jausmą sukeliantį kvapą. Breeze pagrindas yra praturtintas raminančiomis ir jausmingomis muskuso ir sandalmedžio natomis. Muskusas suteikia švelnios muskusinės šilumos, tarsi švelnus glamonėjimas odai, o sandalmedis suteikia kreminės ir medienos sodrumo. Šios pagrindinės natos sukuria guodžiantį ir ilgalaikį aromato pagrindą, tarsi ramaus vakaro vėjelio apkabinimą. Breeze – tai ramybės ir susimąstymo esmę atspindintys kvepalai. Jame derinamas ryškus bergamotės gaivumas, meditatyvi smilkalų kokybė, kardamono aštrumas ir raminantis muskuso bei sandalmedžio glėbis, kad būtų sukurtas raminantis ir intriguojantis kvapas. Tai kvapas, kviečiantis sustoti, giliai įkvėpti ir mėgautis akimirkos grožiu. „Breeze“ yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško kvapų, įkūnijančių paprastų gyvenimo malonumų ramybę ir eleganciją.

  Aromato natos :

  Viršutinės natos - bergamotės, smilkalai, kardamonas.

  Vidurinės natos - lelijos, ciklamenai.

  Pagrindinės natos - muskusas, kedras, sandalmedis.

  Įspėjimas! Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis. Nenaudoti turint individualų netoleravimą vienai iš sudėtinių dalių ar esant pažeistai odai.

 • Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Ard Al Zaafaran Thara Al Oud

  Stiprus, ūdinis, rožių poskonį turintys unisex aromatas. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  26.10 
  Ard Al Zaafaran Al Hur So Intense

  Stiprus, odos megėjams skirtas unisex aromatas. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  31 
  Lattafa Velvet Oud

  Stiprus, ryškus, medienos, gintaro unisex aromatas. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  25.20 
  Lattafa Opulent Red

  Orginalus Lattafa gamintojo aromatas moterims ir vyrams. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.  

  21.60