KHADLAJ Pink Musk

 • KHADLAJ Pink Musk

  Gamintojas
  Jungtiniai Arabų Emyratai
  Prekės Ženklas
  Khadlaj
  Lytis
  Moterims
  Talpa (ml)
  20
 • Pristatome KHADLAJ Pink Musk, išskirtinį koncentruotą kvepalų aliejų iš Khadlaj Perfumes, sukurtą tam, kad apgaubtų jus subtiliu nenugalimo žavesio ir rafinuotumo šydu. Sukurtas tiksliai ir kruopščiai, šis aromatas yra moteriškumo ir elegancijos šventė, kiekviename laše užfiksuojanti nesenstančio grožio esmę. 

  Viršutinės natos – juodieji serbentai, mandarinai, kriaušės: Rožinis muskusas atsiveria vaisių gaivumo pliūpsniu, nes sultingos juodųjų serbentų ir mandarinų natos susimaišo su traškiu kriaušės saldumu. Šis gaivinantis viršutinių natų derinys sukuria pagrindą kvapų potyriui, kuris yra gyvybingas ir pakylėja, žadinantis jausmus savo jaunatvišku žavesiu. 

  Vidurinės natos – rožė, slyvų žiedai, jazminai: kvapui vystantis, širdies natos atskleidžia sodrią gėlių puokštę, o gėlių karalienė Rožė užima pagrindinę vietą. Slyvos medžio žiedai suteikia subtilų ir romantišką prisilietimą, o jazminas suteikia viliojančios žavesio. Kartu šios vidurinės natos sukuria svaiginantį derinį, kuris žavi ir užburia, sukeldamas jausmą, kai sutemus vaikščiotum po žydintį sodą. 

  Pagrindinės natos – baltasis muskusas, sausas gintaras, avietės: didysis rožinio muskuso finalas yra pagrindas, paliekantis ilgalaikį šilumos ir jausmingumo įspūdį. Baltasis muskusas apgaubia aromatą švelniu ir aksominiu apkabinimu, o sausas gintaras suteikia rafinuotumo ir gylio. Avietės suteikia saldaus ir vaisinio posūkio, sukurdamos žavingą pėdsaką, kuris išlieka ant odos, palikdamas nenugalimą moteriškumo ir grakštumo aurą. 

  Prabangi pakuotė: Įpakuotas į elegantišką ir kompaktišką buteliuką, PINK MUSK atspindi rafinuotumą ir išskirtinumą, kuris yra Khadlaj kvepalų sinonimas. Dėl elegantiško dizaino ir įmantrių detalių jis puikiai papildo bet kokią kvepalų kolekciją, o patogus dydis leidžia lengvai pritaikyti jį keliaujant. 

  Patirkite nesenstantį grožį: savo žaviu natų deriniu PINK MUSK kviečia patirti nesenstantį grožį ir moteriškumo žavesį. Šis aromatas yra elegancijos ir rafinuotumo šventė, paliekantis subtilaus žavesio pėdsaką, kad ir kur eitumėte. Patirkite PINK MUSK by Khadlaj Perfumes esmę – kvepalų, sukurtų tiems, kurie savo vidinę grakštumą ir ramybę apgaubia be vargo. 

  Įspėjimas! Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis. Nenaudoti turint individualų netoleravimą vienai iš sudėtinių dalių ar esant pažeistai odai.

 • Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Maison Alhambra Berlinetta (Aromatas artimas Byredo Bibliotheque)

  Saldus, sutingas , gaivinantis, vaisių unisex aromatas. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  28 
  Maison Alhambra OASIS (Aromatas artimas Tiziana Terenzi Orza)

  Saldus, vaisių, gėlių aromatas moterims. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  32 
  Dolores ( Aromatas artimas Decadence Marc Jacobs).

  Kvepalų miniatiūros – idealus variantas įsimesti į nedidelę rankinę..

  Kvepalų miniatiūros – puikus sprendimas išbandyti naują aromatą..

  Kvepalų miniatiūros – praktiška dovanos idėja...

  Lattafa Bade’e Al Oud Sublime

  Ryškūs vaisių, bei medienos aromatas. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  34