Extremely UNIQUE

 • Extremely UNIQUE

  Gamintojas
  Jungtiniai Arabų Emyratai
  Prekės Ženklas
  Fragrance World
  Lytis
  Moterims
  Talpa (ml)
  100
 • Šių kvepalų Extremely Unique aromato kompozicijos pagrindas – sultingų ananasų kvapas. Kaip pagrindinį aromato kompozicijos elementą pasirinko šio vasarą simbolizuojančio vaisiaus kvapą dėl jo saldumo, sultingumo ir išskirtinumo. Naujojo aromato unikalumą lemia kontrastingas ryškios baltų žiedų kvapų puokštės ir energijos teikiančių vaisių kvapų derinys. Gaivinantis įžanginis akordas – be galo skanus arbūzų ir šviežių apelsinų kvapas – harmoningai susilieja su spalvingu viduriniuoju akordu, kurį sudaro taitinių gardenijų, jazminų, tuberozų ir, žinoma, ananasų kvapas, sukurdamas šviesos, vasaros ir gaivos pojūtį. Subtilus baigiamasis akordas – santalų ir muskuso dvelksmas – vainikuoja šį išskirtinį kvapų derinį suteikdamas jam malonios šilumos. Rezultatas – džiaugsminga moteriškumo vizija, perteikianti energiją, šviesą ir ryškumą.

  Aromato natos :

  Viršutinės natos - arbūzas, apelsinas, gervuogė.

  Vidurinės natos - ananasas, Taičio gardenija, jazminas, kvapioji tuberoza.

  Pagrindinės natos - sandalmedis, muskusas, ambroksidas.

  Įspėjimas! Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis. Nenaudoti turint individualų netoleravimą vienai iš sudėtinių dalių ar esant pažeistai odai.

 • Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Lattafa Tamima

  Saldus, vaisių aromatas moterims. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  28 
  Al Haramain Amber Oud Gold Edition

  Orginalus Al Haramain kolekcijos aromatas. Gaminamos aromatinės kompozicijos išsiskiria originalumu, ekologiškumu ir išskirtine kokybe. Kvepalų gamybai naudojami tik natūralūs ingredientai: gėlių ir žolių ekstraktai bei natūralūs aliejai.

  69 
  Lattafa Muna

  Saldus, begalo seksualus aromatas merginoms. Galima įsigyti 2ml mėginėlį.

  21 
  Rave NOW Intense

  Saldus vaisių unisex aromatas. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  24