Ard Al Zaafaran ELMIRA

 • Ard Al Zaafaran ELMIRA

  Elmira kvepalai  tai tikra uoslės kelionė, prasidedanti ryškia viršutine greipfruto ir baziliko nata, kuri suteikia gaivumo ir gyvybingumo. Kvepalui vystantis, įsijungia vidurinės neroli natos, sukuriančios subtilų gaivumo ir gėlių balansą. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  Gamintojas
  Jungtiniai Arabų Emyratai
  Prekės Ženklas
  Ard Al Zaafaran
  Lytis
  Moterims
  Talpa (ml)
  80
 • Ard Al Zaafaran Elmira - kvepalai lengvi ir gaivinantys kaip į krantą dūžtančios bangos. Atsimušusios į aštrias paplūdimio uolas, jos lūžta ir tyrais purslais užlieja ne tik kūną, bet ir mintis. Tai kvapas, apgaubiantis nerūpestingai vaikštant vakarėjančio dangaus nutviekstomis gatvelėmis, kurių šalikelėse žaliuoja gyvybinga energija žaižaruojantys citrusai. Svaiginančio gėlių aromato, subtilaus vaisių dvelksmo ir šilumos pritvinkęs oras kviečia mėgautis kiekvienos dabarties akimirkos žavesiu. Tai užburiančia elegancija ir gaivai jausmingais vaisių, gėlių ir muskuso akordais spinduliuojantis kvapas. Natūralus, svaiginančių vasaros patirčių ir gamtos įkvėptas aromatas skirtas subtiliai, jausmingai, tačiau gyvenimu besidžiaugiančiai moteriai.

  Aromato natos :

  Viršutinės natos - greipfrutas, bazilikas.

  Vidurinės natos - neroli.

  Pagrindinės natos - kedras, vetiverijos, sekvojos.

  Įspėjimas! Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis. Nenaudoti turint individualų netoleravimą vienai iš sudėtinių dalių ar esant pažeistai odai.

 • Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Ard Al Zaafaran BAB Al Hamra

  Atraskite Rytų esenciją su Bab Al Hamra kvepalais, kuriuos sukūrė Ard al Zaafaran. Šis žavus aromatas yra tikras kvietimas į juslinę kelionę į paslaptingas Rytų šalis. Egzotiškų aromatų derinys ir ilgai išliekantis „Bab Al Hamra“ yra puikus aksesuaras moterims, norintiems pabrėžti savo individualumą ir eleganciją. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  21 
  Maison Alhambra Reyna

  Aromatas Artimas Parfums De Marly Oriana. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  26 
  Queen of Paris Queen Safron

  Aromatas artimas Byredo Black Saffron. Galima išbandyti 2ml mėginėlį.

  26 
  French Avenue DIVIN ASYLUM

  Aromatas artimas Roja Dove - Elysium. Galima išbandyti 10ml mėginėlį.

  45